تماس تلفنی ارزان با ایران
 

با توجه به قیمت بسیار بالای تماس با ایران از خارج کشور ، شما میتوانید با استفاده از سرویس های دقیقه ای اسکایپ هزینه های تماس با ایران خود را از خارج تا 10 برابر کاهش دهید .به عنوان مثال تماس از کشور های اروپایی و آسیای با ایران دقیقه بین 1000 تا 10000 تومان میباشد در حالی که استفاده از سرویس های دقیقه ای اسکایپ هزینه ی تماس را بین 150 تومان تا 500 تومان کاهش میدهد و در یک مقایسه ساده متوجه خواهید شد تا چه مبلغی میتوانید از این روش برای تمای های تلفنی خود با ایران صرفه جویی نمایید .

60 دقیقه ماهانه : در این نوع اشتراک شما میتوانید به مدت یک ماه 60 دقیقه با موبایل و خط ثابت کشور ایران تماس بگیرید .در صورت تمدید یک ساله ماهانه 15 دقیقه نیز هدیه دریافت میکنید.

120 دقیقه ماهانه : در این نوع اشتراک شما میتوانید به مدت یک ماه 120 دقیقه با موبایل و خط ثابت کشور ایران تماس بگیرید .در صورت تمدید یک ساله ماهانه 60 دقیقه نیز هدیه دریافت میکنید.

400 دقیقه ماهانه : در این نوع اشتراک شما میتوانید به مدت یک ماه 400 دقیقه با موبایل و خط ثابت کشور ایران تماس بگیرید .در صورت تمدید یک ساله ماهانه 120 دقیقه نیز هدیه دریافت میکنید.

    

حال حاضر سرویس  های تماس دقیقه ای به صورت قبل از طریق سایت و به صورت دستی فعال نمی شود .شما می توانید از طریق آموزش زیر و با خرید کارت شارژ به صورت مستقیم سرویس خود را فعال کنید


آموزش فعال سازی سرویس تماس دقیقه ای  ایران از طریق شارژ داخل حساب اسکایپ

 

1- ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر و وارد کردن اسم کشور ایران از نرخ سرویس های تماس دقیقه ای مطلع شوید

http://www.skype.com/en/rates/

2- بعد از مطلع شدن ازنرخ به قسمت خرید اعتبار سایت رفته و خرید کارت شارژ را  به میزان هزینه سرویس یا بیشتر انجام دهید.

خرید کارت شارژ

3- از طریق لینک زیر وارد حساب اسکایپ شده وطبق راهنمای تصویری زیر عمل کنید

https://login.skype.com/login

 

مرحله 5 مرحله 4 مرحله 3 مرحله 2 مرحله 1

4- بعد از فعال سازی سرویس به صفحه اول پروفایل خود رفته سمت چپ سرویس  شما قابل مشاهده خواهد بود . برای جلوگیری از تمدید ماهانه و خودکار سرویس  بر روی سرویس کلیک کرده و  سرویس را لغو نمایید .

 

5-  در صورتی که در یک ماه بیش از یک سرویس را درخواست دهید ،درخواست دوم پس از پایان دوره یک ماهه درخواست اول فعال می شود . مثلا در صورتی که سرویس 60 دقیقه ای خود را کمتر از زمان یک ماه تمام کردید سرویس 120 یا 400 درخواست دهید در غیر این صورت با درخواست مجدد 60 دقیقه ای باید منتظر بمانید مدت زمان یک ماهه سرویس قبل تمام شود .

 

 

 

پرسش و پاسخ ؟

آیا تماس محدود با ایران شامل موبایل هم میشود ؟
بله  
   
آیا دقایق استفاده نشده هر ماه به ماه بعدی انتقال داده میشود ؟
خیر منتقل نمیشود . سرویس شما هر ماه به حالت اول بر می گردد  
   
اگر دقایق سرویس فعال شده من تمام شد چگونه میتوانم با کشور مورد نظرم تماس بگیرم ؟
متوانید یک سرویس  دقیقه های دیگر  فعال کنید  و در صورتی که مدت یک ماه از فعال سازی سرویس قبلی شما گذشته  می توانید  سرویس  قبلی را تمدید کنید  و یا کارت شارژ بخرید . ت  
   
آیا با کارت شارژ میتوانم با ایران تماس بگیرم ? تفاوت آن با سرویس های دقیقه ای چیست ؟
بله، براحتی میتوانید تماس بگیرید با این تفاوت که هزینه تماس در سرویس های دقیقه ای کمتر میباشد .این سرویس ها برای مشتریانی خوب میباشد که در ماه ، حداقل یک ساعت یا بیشتر با ایران تماس داشته باشند  
   
چگونه می توانم از اعتبار سرویس های تماس دقیقه ای با ایران مطلع شوم ؟
براحتی میتوانید با ورود به حساب کاربری خود از طریق سایت اسکایپ سرویس دقیقه ای ایران خود را مشاهده کنید .توجه کنید که سرویس ها جدا از اعتبار ارزی داخل حساب شما میباشد و در صورت تمام شدن سرویس با برقراری تماس از حساب شما کم خواهد شد .  
   
تفاوت تماس از طریق کارت شارژ و سرویس های تماس دقیقه ای با ایران چیست ؟
در صورتی که بخواهید از طریق کارت شارژ تماس بگیرید هزینه  را از طریق لینک زیر مشاهده کنید
معمولا استفاده از کارت شارژ برای تماس تلفنی کم مناسب است و چون دقیقه اول را اسکایپ برای تماس با بیشتر کشور ها یک هزینه اتصال می گیرد برای تماس های زیاد  و کوتاه به صرفه نیست .
http://www.skype.com/en/rates/
 
   
   

 


کاهش فوق العاده هزینه تماس از خارج کشور به ایران